ΑθλητικάΠοδόσφαιρο

Ο Ορφέας υποδέχεται τον ΜΑ Αντιφιλίππων

Τοπικό ντέρμπι στο Κοκκινόχωμα

eps_kavalasΑρκετά τα παιχνίδια που διεξάγονται το διήμερο 1-2/10 στα γήπεδα της ΕΠΣ Καβάλας.
Είναι προγραμματισμένη η 3η αγωνιστική της Α’ κατηγορίας, η 3η αγωνιστική του 2ου ομίλου της Β’ κατηγορίας, τα μισά παιχνίδια της 3ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου της Β’ κατηγορίας και η 2η αγωνιστική της Γ’ κατηγορίας.
Το πρόγραμμα

Σάββατο 1 Οκτωβρίου 2016

1.ΚΑΡΒΑΛΗΣ (17.00) ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙ∆ΩΝ
2.ΟΦΡΥΝΙΟΥ (17:00) ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟY
3.ΠΕΡΝΗΣ (17.00) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ
4.ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ (16.00) ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ
5.ΟΡΦΑΝΙΟΥ (17.00) Ν. ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
6.ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ (17.00) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-ΑΣ ΠΑΓΓΑΙΟ
7.ΑΜΥΓ∆ΑΛΕΩΝΑ (17.00) ∆ΟΞΑ ΑΜΥΓ∆ΑΛΕΩΝΑ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
8.ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ (17.00) ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΠΟΣΕΙ∆ΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
9.ΚΩΤΣΑΛΟΥ (17.00) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-∆ΟΞΑ ΛΥ∆ΙΑΣ
10.ΖΥΓΟΥ (17.00) ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ
11.ΦΩΛΙΑΣ (17.00) ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ-ΟΙ ΛΥΚΟΙ
12.ΞΕΡΙΑΣ (17.00) ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ
13.ΚΑΡΥΑΝΗΣ (16.00) ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

 

Κυριακή 2 Οκτωβρίου 2016

1.ΧΑΛΚΕΡΟΥ (11:00) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ
2.ΜΕΛΙΣΣΑΣ (11:00) ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ 2004-ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
3.ΦΙΛΙΠΠΩΝ (11:00) ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
4.ΣΩΤΗΡΟΣ (11:00) ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
5.Ν ΚΑΡΥΑΣ (16.45) ΕΘΝΙΚΟΣ Ν ΚΑΡΥΑΣ-∆ΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
6.ΚΟΚ/ΤΟΣ (17.00) ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ
7.ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ (17.00) ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΒΡΑΣΙ∆ΑΣ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ
8.ΠΟΝΤ/∆ΟΥ (17.00) ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤ/∆ΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ
9.ΛΙΜΕΝΑ (17.00) ΘΕΑΓΕΝΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ
10.ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ (17.00) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ
11.«Δ.ΠΑΡΙΔΗΣ» (17.00) ΠΑΟΚ ΑΓ ΑΝ∆ΡΕΑ-Ν ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ
12.ΚΩΤΣΑΛΟΥ (17.00) ΚΑΒΑΛΑ 2004-ΕΛΠΙ∆ΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Περισσότερα

Σχετικά Άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Back to top button
Cookie Box Settings Απόρρητο